top of page

2 týdny kurzu angličtiny v červenci nebo srpnu 2016 jen za 499 liber sterlingů.

 

St. George’s School of English se nachází v malebném jihoanglickém přímořském městě Worthing, blízko Brightonu, Velká Británie.  

*(Tato cena zahrnuje výuku a ubytování v hostitelských rodinách.)

 

Zaregistrujte se nyní a ušetříte 140 liber!

Kliknutím zde na video diary se podívejte na video diar studentů z minulého léta. (pozn. redakce - to podtržené budou právě ty odkazy) 

A jestliže chcete toho vidět více, klikněte na summer video 2015.

"Když jsme vybírali prázdninový kurz angličtiny pro našeho syna Bédu, padla naše volba na základě kladných doporučení na školu St.G S of E ve Worthingu. Jde o malou školu, kde vládne doslova rodinná atmosféra a pozitivní duch je cítit již ze samotné prvotní komunikace s kanceláří školy, tak i v průběhu celého synova pobytu. Přátelská atmosféra, vysoká kvalita jak výuky, tak i doprovodných aktivit nás doslova nadchla. A což teprve mého syna. Vstřícnost, ochota, profesionálnost, úroveň výuky, široká škála doprovodných programů a v neposlední řadě i atraktivita umístění školy v centru města blízko moře, na nás udělaly ten nejlepší dojem. Hledáte li  školu pro zlepšení jazykových znalostí, ať už svých nebo svých dětí a zároveň poznat i život v Anglii, StG S of E mohu rozhodně všem doporučit."

-Ivana, Czech Republic-

 

"Měl jsem trochu strach, jak se tou mou školní angličtinou domluvím  a taky už ta představa – škola o prázdninách! Ale všechno bylo fajn. Učitelé, vychovatelé (nevím, jak mám nazvat Beiliho), spolužáci i škola samotná. Všechno tak jiný než znám z naší školy. Byli milí, všechno mi vysvětlili, ve všem poradili. Cítil jsem, jak se má angličtina den ode dne zlepšuje. A aktivity po škole prostě super zábava. A úplně nejlepší ze všeho bylo, že vyučování začínalo na rozdíl od toho v Čechách až v 9:30, takže jsem se ráno mohl konečně vyspat :o) Prostě žádný stresy, super zážitek!"

-Béda, Czech Republic-

 

"Do Anglie jsem jela poprvé v 15 letech. Vzhledem k tomu, že jsem se chtěla pořádně naučit jazyk, jela jsem sama, aby mě to donutilo, mluvit anglicky po celý den. Našla jsem si zde přátele, se kterými jsem stále v kontaktu.

Worthing si zamiluje každý. Je to překrásné město, ve kterém najdete snad úplně všechno. Ale to hlavní se nachází jen kousek od školy.  Je to překrásná pláž s molem, která uchvátí každého.

Obávala jsem se výuky v angličtině, ale hodiny byly zábavné, učitelé příjemní a nápomocní, takže se nemusíte obávat, že jim neporozumíte.

Se sociálním programem se podíváte na krásná místa, které Anglie nabízí, užijete si spoustu legrace a najdete zde přátele, se kterými se pak můžete v budoucnosti vídat nejen v Anglii.

Další mou obavou byla rodina, u které jsem měla bydlet, ale tam už vůbec nebylo čeho se obávat. Rodina, u které jsem bydlela, byla vstřícná, nápomocná a přátelská. S radostí jsem se k této rodině v dalších letech vracela.

Worthing i škola St. Georges je něco, na co nezapomenete nikdy a v srdci vám vždy zůstanou skvělé vzpomínky. – Kdo nic nezkusí, nic nezažije."

-Míša, Czech Republic-

 

Pravidla a podmínky

1. Nabídka je k dispozici pouze do 31. 05. 2016.

2. Pouze pro jednotlivé studenty - přímé rezervace.

3. Všechny věkové skupiny jsou vítany.

(Minimální věk pro registraci je 12 let, ujistěte se, že máte povolení od rodičů nebo zákonného zástupce před aplikací.)

 

Co je zahrnuto:

2 týdny našeho Všeobecného kurzu angličtiny v mezinárodních třídách.

(Dopolední lekce, ať už s mladými studenty nebo s dospělými,  dle vašeho věku.)

Všechny studijní materiály.

Ubytování v hostitelské rodině, založené na sdílení (tím myslíme, že tam budou možná i jiní studenti, pozn. redakce :O)

Snídaně, balíček s obědem a večeře v ceně.

Termíny kurzů: červenec nebo srpen 2016.

Registrace musí být potvrzena do 31. 05. 2016.

 

Co není zahrnuto:

Víza (upozorňujeme, že naše škola nemůže vydávat víza  ).

Let do a z Velké Británie.

Transfer z a na letiště do Worthingu.

(Na požádání a za poplatek můžeme ovšem transfery zařídit.)

Alternativní ubytování.

(Na požádání a za poplatek vám můžeme zprostředkovat hotel nebo ubytování v B & B.)

Doprovodný program volnočasových aktivit (Ty jsou v nabídce za !90 liber. Pro studenty mladších 16 let, je náš doprovodný program povinný.)

(Nabízíme aktivity a celodenní výlety, k dispozici v předstihu nebo v kanceláři.)

Výlety.

Pojištění.

Místní cestovní výdaje za hromadnou dopravu.

(Ve většině případů to není nutné.)

 

Registrace kurzu je možná každý den, takže prosím, kontaktujte nás co nejdříve, abyste si zajistili své místo.

V případě, že vámi požadovaný termín již bude obsazen, nabídneme vám jiný.

 

 

 

Chcete se nás na něco zeptat?

Potřebujete jiný kurz, než je v této nabídce?

Odlišné specifikace?

Řekněte, co potřebujete.

Můžeme vám pomoci!

Pošlete nám zprávu ...

Your details were sent successfully!

bottom of page